Systemy bezpieczeństwa - alarmy, kamery

Po sprawdzeniu budynku zaproponujemy optymalne rozwiązanie bezpieczeństwa technicznego zgodnie z Twoimi wymaganiami i pomysłami. Nasze profesjonalne podejście i doświadczenie zapewnią niezawodność, maksymalną wydajność i bezproblemową obsługę całego systemu.

Alarmy - Elektroniczny system bezpieczeństwa (ESB)

Elektroniczne systemy bezpieczeństwa (EZB) są tańsze, niż mogłoby się wydawać wielu osobom. Są porównywalne cenowo z konwencjonalnymi urządzeniami elektrycznymi do użytku domowego, które są obecnie oczywistością. Z pewnością inna będzie cena EZB przeznaczonego do zabezpieczenia małego mieszkania, a inna do zabezpieczenia dużej luksusowej willi. Mózg każdego EZB jest panelem sterowania, który zgodnie z ustawieniami programu ocenia wszystkie sygnały z detektorów i urządzeń sterujących i na podstawie ich analizy decyduje, czy konieczne jest zgłoszenie alarmu.

Systemy bezprzewodowe
Sama instalacja jest bardzo czysta i szybka. Powstały wygląd wnętrza nie jest zakłócany przez listwy montażowe. Systemy są bardzo szybko skalowalne i można je łatwo odinstalować.

Systemy przewodowe
Produkty są zwykle tańsze niż bezprzewodowe (jeśli nie liczymy materiałów instalacyjnych i robocizny) i możliwe jest łączenie komponentów wielu producentów w jednej instalacji. Nie ma potrzeby wymiany baterii w detektorach, ale system przewodowy nie ma elastyczności systemów bezprzewodowych.

Systemy hybrydowe
Połączony system bezprzewodowy / przewodowy, tak zwany system hybrydowy, jest ekonomiczny i w pełni elastyczny. Tam, gdzie można wyciągnąć kable, można zainstalować przewodowe elementy zabezpieczające, a jeśli nie, będą to elementy bezprzewodowe. Jest wygodny i niedrogi.

Kamery - system kamerowy (CCTV)

Obecnie istnieje mnóstwo technologii mających na celu ochronę mienia. Ta kategoria obejmuje również systemy telewizji przemysłowej, które nie chronią bezpośrednio twojej własności, ale znacznie pomogą wyjaśnić tożsamość sprawcy lub wyjaśnić sytuację.

Kamery analogowe należą już do przeszłości

Kamery IP mogą mieć różne inteligentne funkcje, takie jak rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, rozpoznawanie twarzy, ocena ruchu i tak dalej.

Twój system kamer można podłączyć do konsoli wideo z określonymi przez ciebie ograniczeniami.

Zapewniamy wyjścia pojazdów na terenie całej Słowacji

Nasze pojazdy wyjściowe: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

Hotline: 0910 858 949