Ochrona mienia

Ochrona mienia

Czasami zdarza się, że twoja własność lub pojazd nie mogą być pod twoją kontrolą. Możesz jednak pozostawić je pod naszym nadzorem. Zadbamy o Twoją nieruchomość, nawet jeśli sytuacja wymaga większej uwagi i bezpieczeństwa, a także jeśli wyjeżdżasz poza Polskę, a Twoja nieruchomość byłaby bez opieki.

Wydarzenia publiczne (koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe, wystawy) to wydarzenie, w którym przy dużej liczbie osób ryzyko uszkodzenia mienia jest kilkakrotnie wyższe. Nie pozostawiaj go bez nadzoru. Zadbamy o ochronę twojego mienia na wszelkiego rodzaju imprezach publicznych.

Nikt z nas nie planuje wydarzeń awaryjnych, ale wciąż są one częścią naszego życia. Jeśli znajdziesz się w nieoczekiwanej sytuacji, a Twoja nieruchomość musi pozostać w miejscu publicznie dostępnym, w którym mogą wystąpić szkody (awarie pojazdów, wypadki drogowe), nie wahaj się z nami skontaktować. Pomożemy Ci chronić Twoją własność na wypadek takich niepożądanych sytuacji awaryjnych.

Kiedy jesteś na wakacjach, po prostu odpocznij, poznając nowe kraje i swoich bliskich i nie martw się, czy wszystko jest w porządku w domu. Pozwól nam zabezpieczyć twoją własność podczas wakacji, a my zabezpieczymy twoje przedmioty, zabezpieczymy twój samochód na parkingu lotniskowym, kiedy wyruszysz na wakacje, a następnie przygotujemy samochód na lotnisku po powrocie.

  • ochrona mienia podczas planowanych wydarzeń towarzyskich.
  • ochrona mienia w nieoczekiwanych sytuacjach nadzwyczajnych, w których mienie musi pozostać w miejscu publicznie dostępnym i mogą wystąpić szkody (awarie pojazdów, wypadki drogowe itp.).
  • ochrona mienia podczas wakacji (zabezpieczenie pojazdów, przedmiotów, zabezpieczenie pojazdu na parkingu przy lotnisku przy wyjeździe na wakacje i przygotowanie pojazdu po przyjeździe z wakacji).
  • podłączenie obiektów do stacji monitorującej (Biurko centralnej ochrony).

Opuszczasz dom na jakiś czas? Nie pozostawiaj swojej nieruchomości bez opieki! Dzisiejsze zagrożenie czai się na każdym rogu i każdej godzinie. Złodzieje nigdy nie mają wakacji. Bez względu na to, jak długo wyjeżdżasz, będziemy chronić twoją własność tak długo, jak to konieczne. Nie pozostawiaj nic przypadkowi i licz na nas.

Czy musisz zabezpieczyć swoją firmę, lokal firmy, wolne obszary lub inne miejsca pracy przez strażników? Jesteśmy do Twojej dyspozycji - jesteśmy gotowi zapewnić kontrolę wejścia do wybranego budynku i zabezpieczyć go przed wejściem osób nieupoważnionych. Dzięki niezawodności, wiedzy i kompetencjom naszych pracowników ochronimy Twój obiekt przed kradzieżą i wandalizmem.

Oprócz ochrony aktywów z zewnątrz należy je również chronić od wewnątrz. Szanuj swoją firmę i pracowników oraz chroń swoją firmę przed wewnętrznymi szkodami. Pomożemy Ci zapobiegać i rozwiązywać problemy z kradzieżą w środowisku pracy, a także między pracownikami Twojej firmy.

Dbaj o bezpieczeństwo firmy na najwyższym możliwym poziomie i kontroluj ją 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gdziekolwiek jesteś. Zgodnie z indywidualnymi wymaganiami zaprojektujemy najlepszy możliwy elektroniczny system bezpieczeństwa, a następnie zorganizujemy jego instalację.

  • ochrona obiektów.
  • ochrona firm i ich budynków, otwartych przestrzeni i wszystkich miejsc pracy przez strażników, zapewniamy kontrolę wejścia do budynku, ochronę przed wejściem osób nieupoważnionych do budynku, ochronę przed kradzieżą i wandalizmem.
  • ochrona przed wewnętrznymi szkodami dla firm (kradzież w pracy, między pracownikami ...).
  • projektowanie i instalacja elektronicznych systemów bezpieczeństwa.

Zapewniamy wyjścia pojazdów na terenie całej Słowacji

Nasze pojazdy wyjściowe: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

Hotline: 0910 858 949